Öğrencilerimiz,
Bu yıl Bölümümüz tarafından 6.'sı düzenlenen “Kariyer Haritası” adlı etkinlik 13 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 12.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
Etkinlikte, bölümüz mezunu olan ve/veya lisansüstü eğitimlerini halen bölümümüzde devam eden konuşmacılar, özel sektördeki iş deneyimlerini sizinle paylaşacaklardır. Soru/cevap kısmının da bulunduğu bu etkinliğe sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız.
![](http://www.ist.yildiz.edu.tr/media/images/Kariyer%20Haritas%C4%B1%204.jpg)
İstatistik Bölüm Başkanlığı
![](/sites/ist.yildiz.edu.tr/media/images/Kariyer Haritası - 6(2).jpeg)
Yayın Tarihi :
Haber :
Diğer Etkinlikler